Jak wybrać prezenty na święta do 100 zł?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, ze upominki pod choinkę, z których będzie zadowolona przedstawicielka płci pięknej nie muszą być drogie. Obecnie można kupić prezenty do 100 zł dla babci, które kobieta zapamięta na długo. Oczywiście chodzi w tym przypadku o dobre książki. 

“Świąteczny sekret”, Krystyna Mirek

Książka pozwoli odpowiedzieć czytelniczką na pytanie, czy jest możliwe oszukanie przeznaczenia. Należy mieć świadomość, że rodzinna skaza może ujawnić się nawet w trakcie najpiękniejszego dnia w roku. Godny uwagi jest fakt, że  rodzinie Zosi praktycznie wszyscy panowie zakochiwali się tylko w jednym typie mężczyzn, czyli przystojnym brunecie, który nie jest w stanie odwzajemnić miłości. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że dziewczyna była bardzo czujna i ostrożna. Wszystko szło zgodnie z planem do momentu, aż pewien mężczyzna nie spojrzał jej w oczy przed wigilijnym wieczorem. Warto wiedzieć, że książka nie jest tylko świątecznym romansem, ale również wzruszającą opowieścią o trudnych relacjach w rodzinie. 

“Rozmerdane święta”, Agnieszka Olejnik

Pozycję można podarować kobiecie kochającej zwierzęta. Mężczyzna może mieć całkowitą pewność, że dziewczynie spodoba się wspomniany romans. Autorka podjęła decyzję o przedstawieniu historii pełnej optymizmu i ciepła. Poruszone zostały również różnego rodzaju zbiegi okoliczności, które za sprawą kundelka przyczyniły się do odmienienia losów kilku osób. Należy mieć świadomość, że Stanisława opuściła żona, z kolei Małgorzata odczuwała ogromne trudy samotnego macierzyństwa. Nie można zapomnieć, że świat Sary zupełnie się zawalił. 

“Słuchaj głosu serca”, Natalia Sońska

Czytelniczki na samum początku dowiedzą się, że życiem Jagny rządzi rutyna. Kobieta przez to czuje się niezwykle samotna. W momencie, gdy poznała mężczyznę, postanowiła zaprosić go na Boże Narodzenie do swojego rodzinnego domu w górach. Gdy autorka zabiera wszystkich do Zakopanego zasypanego śniegiem, kobiety czytające omawianą pozycję mogą wzruszyć się prawdziwą relacją Jagny ze swoją babcią. Czy bliscy głównej bohaterki będą w stanie zaakceptować jej ukochanego?